KONST / Litografier / Färglitografi 15103025
nr 1510 3025
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Landskapsvy. Signerad, daterad -82. Numrerad 63/460. Färglitografi. Bildmått: 60x48 cm, yttermått inklusive ram: 74x60 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:36:12
3/12 19:22:32
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer